'Yaprak Tur' mu Dediniz ?

Hakkımızda

Yaprak Tur 09.02.2005 yılında  Yeni mahalle eski sanayi sitesinde kurulmuştur. Kuruluş amacı; öğrenci ve personel servislerinde ciddiyet ile hizmet etmektir.Şu anda Fidangör de Unpam'ın karşısında merkez  şubede hedeflerine hızla ilerlemektedir..

Saygılarımla Sebahattin İYİGÜN

 

Misyonumuz

Misyonumuz  kaliteli kişi ve araçlar ile hizmet etmekte olduğumuz personel ve öğrencilerimizi okullarına okullarından evlerine bırakmak öğrencilerimize bir anne bir baba şefkatiyle kucaklamaktır.

 

Tüm servis sürücülerimiz:

Sorumluluk sahibi, Sabıka ve Sağlık Problemi bulunmayan, Trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, İş deneyimlerinin zirvesinde, Ticari Taşıt kullanma Belgeli, En az 5 yıl ehliyetli, Kılık kıyafetine özen gösteren, Her sene 15 gün eğitime tabii tutulan Güler yüzlü KİŞİLERDİR...

 

Tüm Servis Araçlarımız:

İniş binişlerinde güvenliği sağlamak için Hostes bulunan, Koltuklarda emniyet kemeri bulunan, Periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılan, İç ve Dış Temizlikleri günlük yapılan, Konforlu,Isıtma ve Soğutma sistemleri çalışan, Hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, Mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) eksiksiz, kullanılmaya hazır olan, Trafik, Kasko, İhtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış ARAÇLARDIR.